تبلیغات
English for Students - سلام
         به نام خالق یکتا

        همکاران محترم

انجمن مجازی معلمان زبان انگلیسی (مبتنی بر کتب جدیدالتالیف) و رویکرد ارتباطی آغاز به کار کرد. در این انجمن، مولفین کتاب حضور پیدا خواهند کرد و می توانید به صورت مستقیم سوالات خود را در مورد کتاب های جدیدالتالیف از مولفین مطرح نمایید.
علاوه بر آن شما میتوانید در این انجمن نام کاربری برای خود تعریف کنید و در این انجمن مطالب خود را به صورت رسمی با نام خود منتشر کنید و از مطالب دیگران هم استفاده نمایید. و منبع غنی و گسترده و عظیمی در اختیار داشته باشیم.
عناوین مباحثی از قبیل، مقالات رویکرد ارتباطی و ارزشیابی CLT، دانلود کتاب های درسی و فایل های کمک آموزشی معتبر، بازی ها و فعالیت های جانبی، شیوه های تدریس، دوره های ضمن خدمت، شیوه های تدریس مهارت ها، تجارب همکاران و ... مورد بحث قرار گرفته است که با همکاری شما هم می تواند تکمیل شود و از آن استفاده کرد. همه مطالب با محوریت رویکرد ارتباطی و کتاب های جدیدالتالیف Prospect می باشد.
www.cltteacher.ir

با توجه به تالیف کتاب جدید پایه هفتم منابع زیر در اختیار همکاران محترم قرار میگیرد.

برای دریافت کتاب دانش آموز اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت کتاب کار دانش آموز اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت کتاب راهنمای معلم (  Teacher's Guide ) اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت نمونه  فرم طرح درس تکمیل شده  اینجا را کلیک کنید.

 برای دریافت فایل صوتی کتاب  اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فلش کارت کتاب اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت جزوه CLT  اینجا را کلیک کنید.

     آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه شما عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.همیشه و همه حال در پناه حق باشید.تاریخ : شنبه 25 خرداد 1392 | 07:08 ب.ظ | نویسنده : علیرضا سعیدی | نظرات
نمایش نظرات 1 تا 30

  • رد ریپورتر
  • بامبی
  • کارت شارژ همراه اول